Nasza przychodnia weterynaryjna Dr Vet to profesjonalna lecznica dla zwierząt, nasi lekarze weterynarii specjalizują się w leczeniu zwierząt domowych. Nasz gabinet wyposażony jest w urządzenia i narzędzia, które czynią z niego profesjonalną klinikę weterynaryjną. Jeśli poszukujesz weterynarza w okolicach Bełchatowa, to nasza poradnia jest najlepszym miejscem dla twojego pupila.

 

O nas

Lekarz weterynarii Piotr Burczyk Lekarz weterynarii Piotr Burczyk Lekarz weterynarii Piotr Burczyk – absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjne Akademii Rolniczej w Lublinie.

Jego zainteresowania zawodowe to przede wszystkim diagnostyka obrazowa i laboratoryjna. Szczególną uwagę poświęca internie psów.

Prywatnie właściciel suczki rasy beagle o imieniu Ines, a także suczki mieszańca, przygarniętej z bełchatowskiego schroniska, o imieniu Suri. Rodzinę dopełniają także dwa koty, uratowany przed zamarznięciem kocur Paco i przygarnięty kocur Goofi.

W wolnych chwilach stara się wypoczywać aktywnie razem z rodziną. Jego hobby to motocykle, gitara i muzyka „mocno” rockowa oraz książki Jacka Komudy i Kena Folletta.

 

Lekarz weterynarii Jacek Łukasik Lekarz weterynarii Jacek Łukasik Lekarz weterynarii Jacek Łukasik – absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej w Lublinie.

Ukończył podyplomowe studia w zakresie chirurgii weterynaryjnej na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie, uzyskując tytuł specjalisty w tej dziedzinie. Ponadto specjalizuje się w okulistyce weterynaryjnej.

Zainteresowania zawodowe to przede wszystkim chirurgia. Szczególnie interesuje się kotami, ponieważ uważa je za niesamowicie inteligentne zwierzęta. Prywatnie właściciel kocura o imieniu Radosław, któremu uratował kiedyś życie.

Poza pracą, uwielbia jeździć na motocyklu, słuchać rockowej muzyki, a wieczorami czytać książki, szczególnie o tematyce wojennej

Copyright © Przychodnia weterynaryjna Dr Vet design: iNTERCODE